Pozabankowe pożyczki długoterminowe

Pożyczka długoterminowa to pożyczka, której okres spłaty jest dłuższy niż 12 miesięcy. Oprócz banków tego rodzaju pożyczek udzielają również instytucje finansowe, tzw. parabanki, pożyczkodawcy pozabankowi, instytucje finansowe. Regularne miesięczny raty, a dokładnie koszt takich pożyczek jest wyższy niż w przypadku banków. Niemniej jednak dla wielu osób okazują się one niezastąpioną pomocą.

 

Alternatywa dla tradycyjnego kredytu gotówkowego

 

Pożyczka poza bankiem to oczywiście dość ciekawa alternatywa. Niemniej jednak w tym wypadku musimy liczyć się z większymi kosztami. Możemy wybrać pomiędzy instytucjami, które weryfikują bazę BIK lub nie. Pożyczkę u wielu takich pożyczkodawców mogą uzyskać nawet osoby bezrobotne lub takie, które nie są w stanie przedstawić dokumentu o uzyskiwanym dochodzie. Niemniej jednak w przypadku długoterminowych pożyczek tego rodzaju dokument jest zwykle wymagany. Najważniejsze dla większości pożyczkodawców jest to, by uzyskać pożyczkę za pośrednictwem internetu. A to gwarantują nam wszystkie parabanki i firmy pożyczkowe.

 

Gdzie po długoterminową pożyczkę pozabankową?

 

Oto pozabankowe firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek długoterminowych: Zaplo, Hapi Pożyczki, Wonga, Aasa, Provident, Incredit, Super Rata, Monedo Now, Kredyt OK, Ferratum Bank, Tak To, Ekredycik, Sms Kredyt. To firmy, w których miesięczna rata pomimo wysokiej kwoty pożyczonych pieniędzy jest dla klientów korzystna i łatwa w spłacie. To firmy, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Ten artykuł ma 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *